سولی تون


ایمنی


لومی لیفت چیست؟


لومی لیفت چگومه کار می کند؟


لومی فاسیال چیست و چگونه کار می کند؟


سولی تون

سولی تون یک دستگاه کامپیوتری است که به بهترین نحو با متد فوتو انرژی که جدید ترین و موثرترین و در عین حال ایمن ترین دستگاه زیبایی پزشکی است مشکلات زیبایی ما را درمان می کند . این دستگاه ساخت کارخانه SILHOUET کانادا است که یکی از معتبرترین کارخانجات سازنده لوازم پزشکی زیبایی در جهان می باشد .

بازگشت به بالای صفحه

ایمنی

در این دستگاه از مکانیسم نور سوپرلومینوس دیودی استفاده شده است که یک روش درمانی غیر تهاجمی با نور خالص و پلاریزه با فرکانس باند باریک بوده که حتی از نور خورشید نیز بی خطر است چون اشعه های UV خطرنام را ندارد .
برنامه درمانی این دستگاه از دو قسمت تشکیل شده است :
1.
LumiLift : که برای لیفتینگ صورت ، سینه و دستها کاربرد دارد و می توان با توجه به برنامه دستگاه در طی جلسات متوالی (4-8-12 جلسه) چین و چروک نواحی فوق را بازکرده و پوست صورت و سینه را جوانتر و صاف کند .
2.
LumiFacial : با انتخاب رنگ و طول موج مناسب که توسط میکرو کامپیوتر انتخاب می شود از ترکیب نورهای رنگی و و طول موج بهترین و موثرترین و بی خطرترین نتیجه درمان حاصل می شود . با استفاده از این برنامه بیماریهای زیر قابل درمان است.
آکنه ولگاریس (جوش های مقاوم به درمان ) آکنه با پوست تحریک پذیر لکه های پوستی با پوست چرب - لکه های پوستی با پوست خشک قرمزی صورت - چین و چروک و پیری پوست صورت و دست و سینه چین و چروک دور چشم

بازگشت به بالای صفحه

لومی لیفت چیست ؟

یک دستگاه درمانی زیبایی جهت جوانتر کردن پوست صورت ، سینه و دستهاست که با مکانیسم انرژی فوتون (نور) کار می کند و کاملاً بی ضرر و موثر است . پیری در سه سطح پوست اپیدرم – درم و عمق بافت عضلانی اتفاق می افتد . کم آبی بافت پوست و پیری سلولهای پوستی باعث بروز ظاهری مات و شکسته و چین و چروک های دور لب شیار نازولابیا (بینی و لب) و دور چشم ها و ... می شود .
سولی تون می تواند در سه سطح پیری پوست را برطرف کرده و پوست را کشیده و چین و چروک های پوست را برطرف کند .

بازگشت به بالای صفحه

لومی لیفت چگومه کار می کند ؟

لومی لیفت با دو الکترود مخصوص لیفتینگ که با قدرت 40 سوپر لومینوس دیود و با طول موج 640 نانو متر کار می کند می تواند با قدرت و شدت نور خود گیرنده های سلولی پوست را تحریک کرده و باعث پاسخ سلولی شود . نور قرمز پالس دار با اماج انرژی ، سلولهای تولید کننده فیبر و بلاست را تحریک می کند تا مکانیسم ترمیم پوست تحریک و به راه بیافتد .

بازگشت به بالای صفحه

لومی فاسیال چیست و چگونه کار می کند ؟

قسمتی از دستگاه سولی تون است که بیشتر به درمان بیماریهای پوست صورت ، سینهع و دست می پردازد . برای درمان با لومی فاسیال از ترکیب چهار نور رنگی استفاده می شود .
این فوتونهای درمانی به شرح زیر است :
1. نور آبی به طول موج 470 نانومتر
آکنه را بهبود می بخشد ، به قسمت سطح درم نفوذ می کند و غدد سباسه (عرق) را تنظیم و تصفیه می کند .
2. نور سبر به طول موج 525 نانومتر
تولید ملانین را کاهش می دهد ، پیگمانتاسیئن را کاسته و قرمزی را از بین می برد بخصوص توام با کرم ها و محصولات لایه بردار شیمیایی بهتر اثر می کند .
3. نور زرد به طول موج 590 نانومتر
خاصیت درناژ و دتوکسیفیکاسیون دارد . توسط مایعات بدن در لنف و گردش خون جذب می شود و بهبود زخمها را تسریع می کند . جریان لنفاتیک را می افزاید ، فعالیت سلول را افزوده و سموم آن را دفع می کند .
4. نور قرمز به طول موج 640 نانومتر
تولید کلاژن را در پوسا افزایش می دهد . سلولهای فیبر و بلاست و سلولهای رشد را تحریک می کند . جریان خود را افزوده و سرعت بهبودی زخمها را می افزاید . اکسیژن بیشتری به بافت منتقل کرده و تغذیه پوست را بهتر می کند . نور قرمز توسط همه لایه های پوست و بخصوص درم جذب می شود .

بازگشت به بالای صفحه